J Ph. Hellberg marinmålning

J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN PHILIP HELLBERG (född 1893): (2) Fartygsporträtt av clipperskeppet "Harbinger" resp "Sir Lancelot", signerad och daterad J. Ph. Hellberg -69, olja på pannå, 38x46 cm vardera

301319

2015-03-25