Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRÜWER, Ardy (född 1939): "Angel for Harry", artego signerad Ardy stockholm 1964, olja på duk, 47,5x48,5 cm
krackeleringar
301321
2015-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här