Bokhylla 1900-talets början

Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början
Bokhylla 1900-talets början

Klubbat för:

8 200 SEK

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets, bonad ek, beslag i metall, höjd ca 196, 85,5x31,5 cm

fläckar, slitage

301326

2015-03-25