Eterna armbandsur

Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur
Eterna armbandsur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETERNA, stål, herrarmbandsur, 1950/60-tal, Eterna-Matic, automatiskt urverk, datum, läderarmband med spänne i gulddoublé, datum, plexiglas, diameter ca 34,5 mm

Tavla med fläckar, slitage

301339

2015-04-05