Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETERNA, stål, herrarmbandsur, 1950/60-tal, Eterna-Matic, automatiskt urverk, datum, läderarmband med spänne i gulddoublé, datum, plexiglas, diameter ca 34,5 mm
Tavla med fläckar, slitage
301339
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här