Certina herrfickur i 18 k

Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k
Certina herrfickur i 18 k

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CERTINA, fickur, 18 k guld, ca 1992, savonett, vit urtavla med arabiska siffror märkt Kurth Freres, cal: ETA 6498, blånerade verkskruvar samt dekorerat verk, numrerad 40/155, stämplad i lock Sveriges Urmakarförbund 100 år (1892-1992), diameter 49 mm, vikt 81 g, inkl. originaletui

301342

2015-04-06