Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954): ur mappen "La Cité", Notre-Dame, Paris 1937, etsning, signerad i plåten, 34x26 cm, oramad

301375

2015-03-26