Skåp 17/1800-tal

Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

SKÅP, 17/1800-tal, furu, två-delat, höjd ca 173, ca 114x50 cm

Skador, lagningar, kompletteringar, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

301388

2015-03-25