Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
SKÅP, 17/1800-tal, furu, två-delat, höjd ca 173, ca 114x50 cm
Skador, lagningar, kompletteringar, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
301388
2015-03-25