Herrfickur 1800-tal

Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal
Herrfickur 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 2 st, 1800-talets början, silver resp försilvrard mässing, vitemaljerade urtavlor, spindelgång, Wallenius, Norrköping resp Lind, London, diameter 62-64 mm

Skador och slitage

301411

2015-04-07