Elgin 2 st herrfickur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ELGIN, 2 st, fickur, 18/1900-tal, gulddoublé resp silverboett, vitemaljerade urtavlor, chatelaine i hårarbete samt gulddoublé, diameter 50 resp 56 mm
Silveruret med slitage, bucklor och spricka i tavlan
301426
2015-04-07