Elgin 2 st herrfickur

Elgin 2 st herrfickur
Elgin 2 st herrfickur
Elgin 2 st herrfickur
Elgin 2 st herrfickur
Elgin 2 st herrfickur
Elgin 2 st herrfickur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ELGIN, 2 st, fickur, 18/1900-tal, gulddoublé resp silverboett, vitemaljerade urtavlor, chatelaine i hårarbete samt gulddoublé, diameter 50 resp 56 mm

Silveruret med slitage, bucklor och spricka i tavlan

301426

2015-04-07