Karotter i nysiver Christopher Creutz Stockholm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAROTTER med lock, 1 par, 1800-talets mitt, nysilver, rokokostil, av Christopher Creutz, Stockholm, höjd 13, diameter ca 24 cm

Bucklor, en med lagning, monogramgravyr

301438

2015-03-25