Myran Arne Jacobsen

Myran Arne Jacobsen
Myran Arne Jacobsen
Myran Arne Jacobsen
Myran Arne Jacobsen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN (1902-1971), Myran, 1950/60-tal, formgivna 1951-52, märkta FH Danmark, svärtade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm

Fanérskador, slitage, färgbortfall, fothylor saknas

301450

2015-03-26