Myran Arne Jacobsen
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN (1902-1971), Myran, 1950/60-tal, formgivna 1951-52, märkta FH Danmark, svärtade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm
Fanérskador, slitage, färgbortfall, fothylor saknas
301450
2015-03-26