Takarmaturer 1930-tal

Takarmaturer 1930-tal
Takarmaturer 1930-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 2 st, 1930-tal, enligt uppgift Taserud, trä med 4 ljushållare, elektrisk belysning i mitten med glaskupa, höjd 27 cm

Bruksslitage

301455

2015-03-25