Takarmaturer 1930-tal
Closed
2015-03-25
301455
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TAKARMATURER, 2 st, 1930-tal, enligt uppgift Taserud, trä med 4 ljushållare, elektrisk belysning i mitten med glaskupa, höjd 27 cm
Bruksslitage