Golvlampa björkfot

Golvlampa björkfot
Golvlampa björkfot
Golvlampa björkfot
Golvlampa björkfot
Golvlampa björkfot
Golvlampa björkfot

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1940/50-tal, bonad björk, vit glaskupa, höj och sänkbar

Bruksslitage, omarbetad

301478

2015-03-25