Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅLFAT, 1 par, 17/1800-tal, tenn, märkta 1742, oidentifierade stämplar, diameter 42 cm
Zustandsbeschreibung
skador och lagningar
301485
2015-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner