Ragnar Sandberg blyerts

Ragnar Sandberg blyerts
Ragnar Sandberg blyerts

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972) Kvinnoporträtt, signerad och daterad R.S. -feb 44, blyerts, 33 x 25 cm

301492

2015-03-25