Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1940-tal, alm, med reliefdekor, höjd 82, 77x50, nyckel finns
Skador, renoverad
301493
2015-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här