Byrå i rotfanér
2015-03-25
301494
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1880-tal, rotfanér, fyra lådor, höjd 92, 56x98 cm
Fanérskador, nyckel saknas