Carl Brandt pasteller

Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): (2) Insjölandskap, en signerad och daterad C. Brandt, pasteller, 71 x 25 cm vardera

301499

2015-03-25