Byrå 1800-tal
2015-03-25
301500
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, tre lådor, beslag i hamrad koppar, höjd 85, 110x48 cm
Senare bemålad, omarbetad