Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2001): Åparti, Trosa, 1958, signerad R. Ljunggren, PT, färglitografi, 27 x 40 cm

Något gulnad

301503

2015-03-25