Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEO REIS (1926-2001): "Mot fönstret", signerad Leo Reis, daterad a tergo -45, olja på duk, ca 84 x 66 cm
301504
2015-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här