Leo Reis oljemålning

Leo Reis oljemålning
Leo Reis oljemålning
Leo Reis oljemålning
Leo Reis oljemålning
Leo Reis oljemålning
Leo Reis oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEO REIS (1926-2001): "Mot fönstret", signerad Leo Reis, daterad a tergo -45, olja på duk, ca 84 x 66 cm

301504

2015-03-25