Ridande sällskap oljemålning

Ridande sällskap oljemålning
Ridande sällskap oljemålning
Ridande sällskap oljemålning
Ridande sällskap oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sällskap med hundar, olja på pannå, 36 x 43 cm
PROVENIENS: Vannaröds slott

301506

2015-03-25