efter Wouwerman oljemålning

efter Wouwerman oljemålning
efter Wouwerman oljemålning
efter Wouwerman oljemålning
efter Wouwerman oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Wouwerman: Ridande sällskap, olja på duk, ca 24 x 19 cm

Uppfodrad, renoverad

301507

2015-03-25