Skrivbord och stol 1960-tal

Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal
Skrivbord och stol 1960-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD med hurts, 1960-tal, delvis i teak, fällbar klaff, höjd 74, 100x60, klaffen 50 cm, KARMSTOL medföljer

Bruksslitage

301508

2015-03-25