Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), "Mona", signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1911, etsning, utförd 1911, signerad, 25 x 17,5 cm

Renoverad

301513

2015-03-25