Olle Olsson Hagalund litografi
Valmis
2015-03-25
301533
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 27/260, färglitografi, 39x46 cm