Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894), landskapsmotiv, signerad O. Törnå, olja på pannå, ca 33x42 cm

Omfattande retuscher, färgbortfall i marginal, smärre krackeleringar

301534

2015-03-25