Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, med stenskiva, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, höjd ca 80, 60x38 cm

Nyckel saknas, på ett mindre område ifylld skiva, skivan med smärre nagg, smärre fanérskador o sprickor

301566

2015-03-26