Lampbord rokokostil

Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil
Lampbord rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, rokokostil, höjd ca 74, 40x32 cm

Ytskador, blekta bordsskivor

301572

2015-03-26