BYRÅ/BORD Louis XVI-stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ/BORD, Frankrike, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérad i valnöt och valnötsrot, gallerkant i mässing, förgyllda beslag, höjd ca 74, 56x30 cm
Skiva med fläckar och sprickor, fanérskador
301574
2015-03-26