Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Krocket, signerad M. Pyk, olja på duk, 32,5x30cm

301577

2015-04-07