Piedestal orientalisk

Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk
Piedestal orientalisk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, orientalisk, skuren genombruten dekor, infälld stenskiva, höjd ca 60 cm

Enstaka skador, ytslitage

301581

2015-03-26