Industriarmaturer Elektroskandia

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INDUSTRIARMATURER, 3 st., så kallade svanhalsarmaturer, Elektroskandia, 1930-tal, armens längd ca 102 cm, skärmens diameter 28 cm

Slitage, korrosion

301585

2015-03-26