Hans Bergström, golvlampa, Atelje Lyktan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, golvlampa, Ateljé Lyktan, 1950-tal, genombruten skärm i grålackerad plåt, fotplatta och ben i mässing, max höjd 183 cm

Slitage

301603

2015-04-13