Lennart Jirlow, färglitografi

Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Millenium", signerad L. Jirlow, H.C. 2/50, litografi, bladmått 72,5 x 84 cm, oramad

301612

2015-03-31