Stolar Louis XV-stil
Valmis
2015-03-26
301639
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
STOLAR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, förgylld, skuren dekor, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 44 cm
Förstärkta sitsar, rotting med smärre skador, en rottingsits med skador