Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat samt bronserat, höjd 84,5, 44x35 cm

Slitage

301659

2015-03-26