Ann-Marie Forsberg

Ann-Marie Forsberg
Ann-Marie Forsberg
Ann-Marie Forsberg
Ann-Marie Forsberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANN-MARI FORSBERG, "Blå crocus", vävnad, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1945, gobelängteknik, signerad AMF, ca 32x57,5 cm

Slitage

301679

2015-03-25