Pär Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Babar, signerad P. G. Thelander, 8/50, färgetsning, bladmått ca 62 x 77,5 cm

301697

2015-03-25