Halvrunt skåp
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, med marmorskiva, omkring 1800, mahogny, invändigt med hyllplan, höjd ca 82, 73x43,5 cm
nyckel finns
Omfattande skador, skiva med spricka och lagning
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
301704
2015-03-26