Halvrunt skåp

Halvrunt skåp
Halvrunt skåp
Halvrunt skåp
Halvrunt skåp
Halvrunt skåp
Halvrunt skåp
Halvrunt skåp
Halvrunt skåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, med marmorskiva, omkring 1800, mahogny, invändigt med hyllplan, höjd ca 82, 73x43,5 cm
nyckel finns

Omfattande skador, skiva med spricka och lagning
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

301704

2015-03-26