Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, bemålat, målad dekor av romber, 3 lådor i sarg, beslag i mässing, lätt svängda ben, höjd 77, 107x48
Bruksslitage
301706
2015-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här