Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Sekelskifte", 1962, signerad R Ljunggren, III/L, färglitografi, ca 35 x 46 cm

Gulnad

301708

2015-03-25