Balfåtöljer empirstil

Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil
Balfåtöljer empirstil

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, empirstil, delvis skuren dekor, förgyllda, sitthöjd ca 41 cm

301709

2015-03-26