Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, bestående av: vitrinskåp, matsalsbord med 2 iläggsskivor, stolar, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, grålackerat, vitrinskåp höjd ca 178, 110x44 cm, mått matsalsbord höjd ca 74, 138x100, längd total ca 248 cm,
sitthöjd stolar ca 47 cm
Bruksslitage
301714
2015-03-26