Matsalsgrupp gustaviansk stil

Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, bestående av: vitrinskåp, matsalsbord med 2 iläggsskivor, stolar, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, grålackerat, vitrinskåp höjd ca 178, 110x44 cm, mått matsalsbord höjd ca 74, 138x100, längd total ca 248 cm,
sitthöjd stolar ca 47 cm

Bruksslitage

301714

2015-03-26