Sven Erik Jakobsson litografiskt tryck

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIK JAKOBSSON (född 1934): "Björkliden september 85 II", signerad, eget tryck 33/75, 76x40 cm

301727

2015-03-29