Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Festen, signerad i trycket Rosensohn 1968, färglitografi, 94x67 cm

Glaset trasigt

301730

2015-03-29