Lars Melander
2015-03-29
301731
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS MELANDER (född 1939): Hommage Pollock, signerad Lars Melander, 4/20, färglitografi, 47x68 cm