Soffgrupp rokokostil
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, djuphäftade ryggar, skulpterad, klädsel i ljusbrunt läder med pärlspikning, soffans längd ca
Bordet ej ursprungligen tillhörande, bruksslitage
301739
2015-03-26