Linneskåp 1940-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINNESKÅP, fanér i pyramidmahogny, 1900-talets första hälft, fötter med räfflad dekor samt beslag i mässing, intarsiadekor i nedre kant, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 120, 120x43 cm, nyckel finns
Smärre märken och fanérbortfall med lagningar
Nyckel finns att hämta i Utlämningen.
301740
2015-04-01