Linneskåp 1940-tal

Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal
Linneskåp 1940-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINNESKÅP, fanér i pyramidmahogny, 1900-talets första hälft, fötter med räfflad dekor samt beslag i mässing, intarsiadekor i nedre kant, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 120, 120x43 cm, nyckel finns

Smärre märken och fanérbortfall med lagningar
Nyckel finns att hämta i Utlämningen.

301740

2015-04-01